Profesjonalna pielęgnacja włosów – Warszawa

Twoim włosom brakuje blasku? Są szorstkie, matowe i zniszczone zabiegami fryzjerskimi? A może Twoim problem jest nadmierne puszenie się kosmyków lub brak objętości? Rozwiązanie jest jedno: wizyta w naszym salonie fryzjerskim. W Mężu Fryzjerki czeka na Ciebie profesjonalna pielęgnacja i regeneracja włosów – kuracje odżywcze, które dodadzą Twoim kosmetykom witalności i pozwolą rozbłysnąć. Jeśli marzyłaś o fryzurze niczym z Hollywood – lśniących, gładkich i jedwabiście miękkich włosów, które układają się tak, jak oczekujesz – pomożemy Ci osiągnąć ten efekt!

Pielęgnacja włosów

Kiedy potrzebna jest regeneracja włosów?

Pielęgnujesz włosy na co dzień – odżywiając je po każdym myciu i unikając narażania ich na uszkodzenie? Świetnie! Pamiętaj jednak, że domowe zabiegi regenerujące to tylko jedna strona medalu. Jeżeli zależy Ci na uzyskanie naprawdę długotrwałego i spektakularnego rezultatu – połącz go z kuracjami regeneracyjnymi, które wykonasz jedynie w profesjonalnym salonie fryzjerskim.

Regeneracja włosów może Ci być potrzebna np. po:

  • wykonaniu zabiegów fryzjerskich domowymi metodami,
  • rozjaśnianiu włosów,
  • długiej ekspozycji kosmyków na działanie słońca, wiatru czy słonej wody (np. po wakacjach),
  • przesuszeniu włosów przy pomocy suszarki i prostownicy.

Warto ją wykonać również raz na jakiś czas – na przykład wówczas, gdy umawiasz się na strzyżenie damskie czy wykonanie wieczorowego uczesania. W naszym salonie zabiegi pielęgnacyjne zamieniają się w prawdziwe rytuały piękna i są wykonywane kosmetykami z najwyższej półki. Skorzystaj z nich, aby Twoje włosy odzyskały naturalny blask!