Showpony Professional

Showpony Professional to australijska firma, która specjalizuje się w najnowocześniejszych technikach przedłużania i zagęszczania włosów. W ofercie marki, poza pasmami przeznaczonymi do przedłużania włosów, znaleźć można również kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji włosów.

Przed i Po

W ofercie Showpony Professional dostępne są pasma dedykowane do permanentnego przedłużania włosów: Slimline Tapes, Skin Weft Tapes, Weft Hair Extensions, oraz rozwiązania przeznaczone do przedłużania typu Clip-In.

Szampon utrzymujący

Szampon Showpony Maintenance nie zawiera tłuszczy i silikonu. Idealnie skomponowany do użycia na włosach przedłużonych od Showpony, gwarantuje utrzymanie trwałego przedłużenia do 4-6 tygodni.

Odżywka wzmacniająca i nabłyszczająca

Odżywka Showpony Strength and Shine nie zawiera tłuszczy i silikonu. Stworzona specjalnie, by chronić i nabłyszczać włosy przedłużone od Showpony oraz zabezpieczać utrzymanie trwałego przedłużenia przez 4-6 tygodni.

Produkty do pielęgnacji

W ofercie Zakładów Mąż Fryzjerki posiadamy produkty do pielęgnacji włosów doczepianych. Jeśli jesteś zainteresowana zakupem produktów, prosimy o kontakt z salonem. Produkty są również dostępne w salonach Mąż Fryzjerki.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów – Warszawa

Marzysz o bujnych, długich i gęstych włosach, które po prostu zachwycą, ale… Twoja naturalna czupryna jest zbyt krótka? Wcale nie musisz czekać długich miesięcy, aby móc cieszyć się pięknymi, długimi lokami czy falami. Odwiedź Męża Fryzjerki i skorzystaj z usług takich jak doczepianie włosów. Spokojnie. Wcale nie chodzi o to, że na Twoją głowę trafi łatwa do zdjęcia peruka czy nienaturalna dopinka. Wykonujemy przedłużanie włosów, sięgając po najbardziej innowacyjne metody, jakie stosuje współczesne fryzjerstwo. To właśnie dlatego możemy na Twojej głowie wyczarować efekt „wow”. Poświęć kilka godzin na wizytę w naszym salonie i wyjdź z niego z dłuższymi i gęstszymi włosami niż kiedykolwiek – bujna czupryna będzie wyglądała naprawdę naturalnie!

Doczepianie włosów

Jak wykonujemy przedłużanie włosów?

Doczepianie włosów w celu ich przedłużenia i zagęszczenia w salonie Mąż Fryzjerki jest wykonywane nowoczesną metodą keratynową. Dlaczego się na nią zdecydowaliśmy? Ponieważ jest bezpieczna dla Twoich naturalnych włosów, a do jej wykonania wykorzystywana jest keratyna – naturalny składnik łodygi włosa. Jakiego efektu możesz się spodziewać? To zależy od wielu czynników. Niemniej jednak, wszystkie szczegóły usługi omówimy z Tobą podczas konsultacji – tak, abyś miała pewność, że wyjdziesz z naszego salonu z rezultatem, o jakim marzysz. Już teraz zarezerwuj wizytę!

Pamiętaj: nasz salon wykonuje również szeroką gamę innych usług fryzjerskich – np. takich jak koloryzacja włosów.