PROSTOWANIE KERATYNOWE WARSZAWA

Keratynowe prostowanie włosów Warszwa

Marzysz o idealnie gładkich włosach? Chcesz mieć włosy, które bez problemu dają się ułożyć i chciałabyś w końcu pozbyć się prostownicy? Rozwiązaniem Twoich problemów jest keratynowe prostowanie włosów Warszawa Warecka i Wilcza, które z powodzeniem możesz wykonać w każdym naszym salonie. Keratyna, jako budulec włosa z czasem jest przez niego wytracana, co skutkuje puszeniem i notorycznym splątaniem kosmyków. Keratynowe prostowanie to profesjonalny zabieg, który cieszy się bardzo dużą popularnością w naszej ofercie, bo po jednej wizycie wszystkie te niedogodności znikną na długie miesiące!

Keratynowe prostowanie Warszawa - kiedy się sprawdzi?

Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu efektu wygładzenia, nawet do 6 miesięcy, bez konieczności stosowania prostownicy to keratynowe prostowanie włosów Warszawa w salonie Mąż Fryzjerki będzie idealnym rozwiązaniem. Co więcej sprawdzi się, gdy chcesz dodatkowo wzmocnić swoje włosy i je zregenerować. Keratynowe prostowanie Warszawa Warecka i Wilcza – skorzystaj i uodpornij dodatkowo swoje kosmyki na działanie wilgoci, aby bez względu na pogodę nie puszyły się i zawsze wyglądały idealnie!

Keratynowe prostowanie włosów Warszawa zakład Mąż Fryzjerki

W naszym salonie keratynowe prostowanie włosów wykonują tylko najbardziej doświadczeni fryzjerzy. Na czym polega ten zabieg i jak wykonujemy prostowanie keratynowe Warszawa Mąż Fryzjerki? Do zabiegu wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości keratynę, która pozwala uzyskać trwałe wygładzenie struktury włosa i co ważne intensywnie regeneruje kosmyki. Po konsultacji i analizie stanu Twoich włosów, za pomocą ekskluzywnych preparatów, zostanie wykonane profesjonalne keratynowe prostowanie włosów. Dzięki temu masz gwarancję, że efekt będzie zgodny z tym, czego oczekujesz i utrzyma się naprawdę długo!

Keratynowe prostowanie włosów - pytania i odpowiedzi

CO TO JEST KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW?

Trwałe prostowanie włosów polega na wprowadzeniu keratyny do struktury włosa. Keratynowanie włosów ma na celu uzupełnienie ubytków w ich strukturze. Zabiegi keratynowe na włosy pozwalają na ich pogrubienie, uelastycznienie i wygładzenie.

ILE KOSZTUJE KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW?

Keratyna na włosy to zabieg, którego cena uzależniona jest od zastosowanych preparatów, długości i gęstości włosów. Ile kosztuje prostowanie keratynowe? Cena waha się między 250, a 800 zł.

ILE TRWA KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW?

Zabieg keratynowy na włosy trwa około 2 do 4 godzin. Wszystko zależy od długości włosów i ich reakcji na preparaty keratynowe do prostowania włosów.

JAKI SZAMPON DO WŁOSÓW PO KERATYNIE?

Szampon po keratynowym prostowaniu musi mieć niskie PH, aby nie wypłukiwał keratyny. Szampon do włosów po keratynie to specjalne linie preparatów, przeznaczonych dla osób, które skorzystały właśnie z takich zabiegów.

CZY KERATYNOWE PROSTOWANIE NISZCZY WŁOSY?

Decydując się na keratynowe prostowanie włosów skutki uboczne się nie pojawiają. Keratynowe prostowanie włosów jest zabiegiem bezpiecznym dla włosów i skóry. Wiele osób zastanawia się, czy pojawią się zniszczone włosy po keratynowym prostowaniu – nie. Keratyna na włosy wzmacnia je, działa odbudowujący i wygładzająco. Jeżeli zastanawiasz się, jak bezpiecznie wyprostować włosy – keratyna będzie idealnym, zdrowym rozwiązaniem!

JAKIE SĄ DOZWOLONE I NIEDOZWOLONE KOSMETYKI PO KERATYNOWYM PROSTOWANIU?

Keratynowa odbudowa włosów wymaga pewnej dyscypliny w wyborze kosmetyków. Zabieg keratynowego prostowania wyklucza z użycia kosmetyki z silikonem, bo sprawiają one, że cofają się efekty osiągnięte podczas keratynowej pielęgnacji. Tak samo zabronione są preparaty z alkoholem, które działają wysuszająco i szampony z SLS.

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW ILE UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?

Keratyna na włosy utrzymuje się przez okres 3 miesięcy. Jeżeli efekt jest satysfakcjonujący to po tym czasie można z powodzeniem wykonać kolejne keratynowe prostowanie włosów.

JAK SUSZYĆ WŁOSY PO KERATYNOWYM PROSTOWANIU?

Gdy przeszliśmy zabieg keratynowy na włosy to po każdym umyciu głowy powinniśmy dokładnie wysuszyć kosmyki suszarką. Pozwoli to utrzymać efekt na dłużej!

CZY MOŻNA PROSTOWAĆ WŁOSY PO KERATYNOWYM PROSTOWANIU?

Tak, po zabiegu keratynowego prostowania włosów można dodatkowo prostować je prostownicą.

KIEDY MYĆ WŁOSY PO KERATYNOWYM PROSTOWANIU?

Gdy zastosowane zostaną kosmetyki do prostowania włosów, czyli zabieg keratynowy na włosy to należy poczekać przynajmniej 48 godzin, zanim po raz pierwszy umyjemy włosy i skórę głowy.

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW, A FARBOWANIE?

Ważne jest, aby nie łączyć koloryzacji i zabiegu keratynowego. Keratynowe prostowanie włosów powinno być wykonane dwa tygodnie przed lub dwa tygodnie po farbowaniu. Najlepiej, gdy włosy najpierw zostaną poddane koloryzacji, a dopiero potem zostanie zaplanowane prostowanie keratynowe.

Jaki jest nasz Fryzjer Warszawa Śródmieście?

Mąż Fryzjerki opinie

„Zakład odwiedzam już kolejny sezon. Mieszkam niedaleko, więc trafiłam tu zaraz po otwarciu. Mam dość cienkie włosy, więc zależy mi na fryzurze, która sprawi, że "będzie ich więcej". Zawsze wychodzę zadowolona i pod wrażeniem cięcia, które działa cuda! Polecam wszystkim, którzy chcą się czuć dobrze we własnych włosach :-)”
„Zawsze będąc w Warszawie zajeżdżam do zakładu Mąż Fryzjerki. Jestem zawsze miło obsłużony, dostaję swoją ulubioną kawę, ale przede wszystkim zostaję genialnie ostrzyżony. Zawsze moge wyjść z zakładu czując się wspaniale i nigdy nie czuje kłująych włosów pod koszulą. Bardzo dziękuję za solidność i profesjonalizm.”
„Jestem zachwycona, przemiłą profesjonalną obsługą. Jestem bardzo zadowolona z cięcia, które nadało mojej fryzurze dobry kształt i lekkość.”
„Bardzo miła i profesjonalna obsługa, świetne cięcie, jestem pod wrażeniem obsługi klienta.”
„Jestem mile zaskoczona, do zakładu MĄŻ FRYZJERKI zabrała mnie koleżanka. Obie robiłyśmy koloryzację i mam wrażenie że to najmocniejsza strona tego właśnie zakładu. Gorąco polecam, warto!”
„Długo szukałem dobrego fryzjera i znalazłem na ul. Wilczej 26. Można liczyć na fachową i dobrą poradę fryzjera. Jestem bardzo zadowolony, perfekcyjne cięcie.”