Keratynowe prostowanie włosów: Warszawa

Keratyna to naturalny składnik budulcowy włosa. Gdy Twoje kosmyki zaczynają ją tracić, mogą zacząć bardziej się puszyć, plątać i wyglądać na zniszczone. Marzysz o tym, aby włosy nabrały idealnej gładkości na wiele miesięcy. Zależy Ci na tym, aby zapomnieć o konieczności stosowania prostownicy, a także niesfornych pasmach, które nie chcą się ułożyć i wywijają się we wszystkie strony? Rozwiązaniem dla Ciebie będzie profesjonalne prostowanie włosów metodą keratynową. Wykonają je eksperci z salonów Mąż Fryzjerki.

Keratyna

Na czym polega keratynowe prostowanie włosów?

Prostowanie włosów za pomocą keratyny to zabieg, który pozwala osiągnąć dwa efekty jednocześnie. Z jednej strony – utrzymujesz bardzo trwały efekt wygładzenia struktury włosa – tak, aby stały się gładkie. Z drugiej – włosy są równocześnie poddawane intensywnej regeneracji, dzięki czemu wyglądają zdrowiej i stają się jedwabiście gładkie.

Na keratynowe prostowanie włosów zdecyduj się, jeśli:

  • zależy Ci na uzyskaniu efektu wygładzenia nawet do 6 miesięcy bez konieczności stosowania prostownicy,
  • chcesz zregenerować i wzmocnić swoje włosy,
  • chcesz uodpornić kosmyki na działanie wilgoci (puszenie się pod jej wpływem).

Pamiętaj: w naszym salonie zabieg zostanie wykonany przez doświadczonego stylistę fryzur, po konsultacji i analizie stanu Twoich włosów, za pomocą ekskluzywnych preparatów. Dzięki temu masz gwarancję, że efekt będzie zgodny z tym, czego oczekujesz.

Umów się również na inne zabiegi stylizacyjne, np. takie jak koloryzacja ombre czy sombre lub strzyżenie.