KOLORYZACJA WŁOSÓW WARSZAWA

Farbowanie włosów Warszawa

Marzysz o świetnie pofarbowanych włosach, które ożywią i dopełnią Twoją fryzurę? Zależy Ci na naturalnym wyglądzie? Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj – farbowanie włosów Warszawa tylko w Zakładzie Mąż Fryzjerki. Koloryzacja włosów Warszawa Warecka i Wilcza to jedne z najbardziej znanych salonów fryzjerskich w mieście, gdzie najlepsi wirtuozi nożyczek nie tylko świetnie strzygą, ale także wykonują koloryzację włosów na najwyższym poziomie.

Koloryzacja włosów - jakość i doświadczenie

Mamy wieloletnie doświadczenie, stosujemy wyłącznie najlepsze produkty i nieustannie szkolimy się w najnowszych technikach farbowania włosów. Jeżeli zależy Ci, aby farbowanie włosów było wykonane bezpiecznie, trwale, a przede wszystkim tak, aby Twoja fryzura nabrała przestrzennego charakteru, to koniecznie zgłoś się do nas. Jak koloryzacja włosów Warszawa Centrum to tylko w jednym z naszych salonów. Odwiedź nas i odkryj magię kolorów!

Jak wykonujemy farbowanie włosów Warszawa salony Warecka i Wilcza?

Koloryzacja włosów Warszawa Centrum w Salonie Mąż Fryzjerki to proces. Każdy nasz fryzjer przed rozpoczęciem farbowania przeprowadza z Klientem szczegółowy wywiad, aby uwzględnić jego sugestie i potrzeby, które pozwolą osiągnąć maksymalny efekt. Dobrze wykonana koloryzacja to przede wszystkim idealne dopasowanie kolorów do urody i osobowości. Ważne jest także, aby nowy kolor wpasowywał się w najnowsze trendy. Dla osób, które szukają nie tylko tradycyjnej koloryzacji, w naszej ofercie znajdziecie także usługę trójwymiarowej koloryzacji. Farbowanie włosów Warszawa Warecka lub Wilcza to kierunek, który z pewnością zaowocuje idealną fryzurą i efektem wow!

Koloryzacja włosów Warszawa krok po kroku

  • Nasz fryzjer przeanalizuje Twój styl oraz typ urody – określając m.in. czy jest on ciepły, czy zimny
  • Zadba o to, aby wydobyć naturalne walory Twojej skóry za pomocą precyzyjnie dopasowanych odcieni farb
  • Zatroszczy się także, aby farbowanie włosów odbyło się z dbałością o każdy szczegół, a po jego zakończeniu włosy były gładkie, lśniące i wzmocnione
  • Zaproponuje Ci pasujące do nowego koloru strzyżenie damskie lub męskie.

Farbowanie włosów - pytania i odpowiedzi

JAK FARBOWAĆ WŁOSY?

Decydując się na samodzielne farbowanie włosów należy przede wszystkim pamiętać o rozpoczęciu koloryzacji od nasady włosów, czyli od odrostów. Włosy należy dzielić na sekcje, a farbę nakładać pędzelkiem. W przypadku nakładania koloru na całą długość włosów, warto nałożyć farbę na rękawiczkę i dłonią rozprowadzać ją na włosach.

JAKIE SĄ TECHNIKI FARBOWANIA WŁOSÓW?

Farbowanie włosów może zostać wykonane wieloma technikami, które pozwalają osiągnąć zróżnicowany efekt.

Techniki farbowania włosów:

  • Koloryzacja amoniakalna, czyli permanentna
  • Koloryzacja bezamoniakalna, czyli semi permanentna
  • Koloryzacja kwaśna
  • Ombre – Sombre – Flamboyage
  • Refleksy
FARBY FRYZJERSKIE - CZY PROFESJONALNE FARBY DO WŁOSÓW SĄ LEPSZE?

Farba do włosów stosowana przez fryzjera to zupełnie inny produkt względem farb dostępnych w drogeriach. Koloryzacja włosów wykonana w salonie fryzjerskim jest trwalsza i bardziej nasycona kolorem, co wynika z faktu, że profesjonalna farba do włosów zawiera więcej substancji aktywnych, w tym pigmentu.

 

ILE KOSZTUJE FARBOWANIE WŁOSÓW?

Koloryzacja włosów w salonie fryzjerskim to bardzo ogólne pojęcie. Jeżeli zastanawiasz się ile kosztuje farbowanie włosów musisz sobie odpowiedzieć, jakiej długości kosmyków dotyczyć ma koloryzacja i jaką metodą będzie wykonana. W salonie Mąż Fryzjerki farbowanie jednolite to koszt 310 – 365 zł, który uzależniony jest od długości włosów. To bardzo atrakcyjna cena!

 

CO TO JEST KOLORYZACJA WIELOTONOWA?

Koloryzacja wielotonowa to metoda farbowania włosów, która wykorzystuje farby do włosów profesjonalne w przynajmniej dwóch kolorach bazowych. Koloryzacja wielotonowa daje efekt bujnej fryzury, nawet przy cienkich i słabych włosach.

 

CO ILE FARBOWAĆ WŁOSY?

Aby zachować dobrą kondycję naszych włosów warto robić sobie przerwy pomiędzy kolejnymi koloryzacjami. Stosując farby do włosów fryzjerskie, te o mocnym pigmencie przerwy między kolejnymi wizytami u fryzjera powinny wynosić minimum dwa tygodnie. Okres dwóch – trzech tygodni jest optymalny, ale przy silnych, grubych włosach. W przypadku skrajnie słabych, cienkich włosów koloryzacja nie powinna być częstsza niż co 7-8 tygodni. Teraz już wiesz jak często można farbować włosy!

 

JAK FARBOWAĆ ODROSTY?

Farba do włosów powinna być nakłada u nasady włosów. Aby aplikacja była udana należy przed położeniem farby podzielić włosy na sekcje i smarować pasma zarówno z przodu, jak i z tyłu. Podczas aplikacji należy wklepywać farbę pędzlem. Warto co chwilę przeczesać kosmyki za pomocą grzebienia.

 

JAK WYPŁUKAĆ FARBĘ Z WŁOSÓW?

Aby usunąć koloryzację z włosów należy podczas mycia głowy dodać do szamponu łyżkę sody oczyszczonej lub proszku do pieczenia. Kilkukrotne zastosowanie tej metody sprawi, że ciemny ocień nieco zblednie i szybciej się wypłucze.

CZY FARBOWANIE NISZCZY WŁOSY?

Wszystko zależy od rodzaju farbowania i częstotliwości jego wykonania. Im częściej będzie wykonywana koloryzacja włosów, tym większy negatywny wpływ będzie ona wywierać. Regularne farbowanie włosów, bez rozjaśniania i z zachowaniem zabiegów regeneracyjnych i odpowiedniej pielęgnacji, nie niszczy włosów.

CZY MOŻNA FARBOWAĆ ZNISZCZONE WŁOSY?

Jeżeli Twoje włosy są zniszczone to optymalnym rozwiązaniem będzie naturalne farbowanie włosów. Nie ma ono tak dużego wpływu na strukturę włosa, jak fryzjerska farba do włosów. Bardzo dobrym wyborem będzie również farba do włosów bez amoniaku lub szampon koloryzujący.

KIEDY NIE POWINNO SIĘ FARBOWAĆ WŁOSÓW?

Farbowanie włosów to proces, który może wywoływać reakcje alergiczne. W związku z tym, osoby mające problem z delikatną skórą głowy, chorujące na łuszczycę czy grzybicę w tych okolicach powinny dokładnie rozważyć potencjalne zagrożenia związane z koloryzacją włosów.

CZY FARBOWANIE WŁOSÓW W CIĄŻY JEST SZKODLIWE?

Koloryzacja włosów w ciąży nie jest szkodliwa. Można do niej stosować zarówno farby profesjonalne używane w salonach fryzjerskich, jak i farby drogeryjne. Tak samo w przypadku karmienia piersią – najlepsza profesjonalna farba do włosów nałożona pod okiem fryzjera będzie optymalnym rozwiązaniem.

CZY POWINNO SIĘ MYĆ WŁOSY PRZED FARBOWANIEM?

Planując farbowanie włosów warto wstrzymać się z ich myciem 3 dni. Farba do włosów profesjonalna i ta dostępna w drogerii dużo lepiej oddziałuje na włosy i dłużej się trzyma, jeżeli zostanie położona na nieco przetłuszczone włosy.

Jaki jest nasz Fryzjer Warszawa Śródmieście?

Mąż Fryzjerki opinie

„Zakład odwiedzam już kolejny sezon. Mieszkam niedaleko, więc trafiłam tu zaraz po otwarciu. Mam dość cienkie włosy, więc zależy mi na fryzurze, która sprawi, że "będzie ich więcej". Zawsze wychodzę zadowolona i pod wrażeniem cięcia, które działa cuda! Polecam wszystkim, którzy chcą się czuć dobrze we własnych włosach :-)”
„Zawsze będąc w Warszawie zajeżdżam do zakładu Mąż Fryzjerki. Jestem zawsze miło obsłużony, dostaję swoją ulubioną kawę, ale przede wszystkim zostaję genialnie ostrzyżony. Zawsze moge wyjść z zakładu czując się wspaniale i nigdy nie czuje kłująych włosów pod koszulą. Bardzo dziękuję za solidność i profesjonalizm.”
„Jestem zachwycona, przemiłą profesjonalną obsługą. Jestem bardzo zadowolona z cięcia, które nadało mojej fryzurze dobry kształt i lekkość.”
„Bardzo miła i profesjonalna obsługa, świetne cięcie, jestem pod wrażeniem obsługi klienta.”
„Jestem mile zaskoczona, do zakładu MĄŻ FRYZJERKI zabrała mnie koleżanka. Obie robiłyśmy koloryzację i mam wrażenie że to najmocniejsza strona tego właśnie zakładu. Gorąco polecam, warto!”
„Długo szukałem dobrego fryzjera i znalazłem na ul. Wilczej 26. Można liczyć na fachową i dobrą poradę fryzjera. Jestem bardzo zadowolony, perfekcyjne cięcie.”