Nasi Styliści

ZAKŁAD WARECKA 4/6(Wejście od ulicy Świętokrzyskiej)

Magda

ZAKŁADY WILCZA I WARECKA

W swojej praktyce stosuje metody Vidal Sassoon i regularnie bierze udział w szkoleniach tej marki w Londynie. Na swoim koncie ma również odbywające się przez wiele lat szkolenia we Francji. Współpracowała z najlepszymi zespołami fryzjerów i tworzyła stylizacje podczas takich wydarzeń jak Europejskie Nagrody Filmowe, Elite model look, Kobieta Roku Glamour. Regularnie uczestniczy w sesjach dla Gali, Elle Czy Glamour. Mąż Fryzjerki to jeden z Jej ulubionych filmów, a na pewno to Jej miejsce w Warszawie.

Rezerwuj - Magda

Julita

ZAKŁAD WARECKA

Od ponad 13 lat odmienia wizerunek klientów pracując kolejno w 5 renomowanych salonach. Posiada niezwykłe wyczucie koloru i fryzjerską wrażliwość. Jej zasadą jest przede wszystkim upiększać, a nie udziwniać. Pracowała przy produkcji teledysków, sesjach zdjęciowych do prasy i reklam, pokazach mody, wyborach miss. Na koncie ma współpracę z: Taniec z Gwiazdami, Miss Polski, Top Model, Look Of The Year, Maciej Zień, Indilla, Jolanta Fraszyńska, Natalia Nykiel, Honorata Witalińska. Zajmuje się też trychologią, dbając o zdrowie Twoich włosów.

Rezerwuj - Julita

Ida

ZAKŁAD WARECKA

Z wykształcenia wizażysta, jednak pasja i poryw serca zwróciły ją w stronę kreacji wizerunku, ponieważ fryzjerstwo to jej pasja, tym bardziej podchodzi z dużym spokojem ducha i starannością aby zadbać o najdrobniejszy szczegół. Nieustannie podnosi kwalifikacje odbywając szkolenia w najlepszych akademiach. Zwolenniczka jak najbardziej naturalnych efektów w koloryzacji, a indywidualna analiza i dobór odpowiedniego koloru i fryzury zakończona uśmiechem i zadowoleniem klienta to dla niej priorytetem. W wolnej chwili działa jako wolontariusz na rzecz dzieci, kocha podróże, z których czerpie energię i inspirację do pracy. Jej życiowe motto: “Wymagaj od siebie choćby inni od ciebie nie wymagali”.

Rezerwuj - Ida

Monika

ZAKŁAD WARECKA

Fryzjerstwo to jej pasja…
W zawodzie realizuje się  już od 13 lat,uczestniczka licznych szkoleń krajowych i zagranicznych miedzy innymi we Francji, ponadto 2 lata pracowała w Londyńskich salonach, w których nieustannie rozwijała swój warsztat oraz pogłębiała wiedzę. Cechuje ja  zaangażowanie i indywidualizm, co można zauważyć w jej pracy z klientem. Każdą fryzurę i koloryzację dopasowuje indywidualnie do sylwetki i osobowości klienta. Swój wolny czas spędza zarówno aktywnie-na siłowni i spokojnie-czytając książki.

Rezerwuj - Monika

Danka

ZAKŁAD WARECKA

Swoje doświadczenie we fryzjerstwie zdobywała już jako nastolatka. Liczne szkolenia zagraniczne otworzyły ją na nowe trendy w koloryzacji i strzyżeniach. Pasjonują ja głównie nowoczesne i dynamiczne stylizacje. Dba o swój rozwój uczestnicząc w szkoleniach i pokazach. Prywatnie uwielbia taniec i dobre kino.

Rezerwuj - Danka

Hubert

ZAKŁAD WARECKA

Fryzjerstwem zajmuje się od 20 lat. Jest typem perfekcjonisty, fryzury które wykonuje nie są przypadkowe, a precyzja to jego drugie imię. Uczestnik wielu szkoleń: Vidal Sassoon, Toni & Guy oraz Kevin Murphy. Zwolennik naturalnych koloryzacji podkreślających kobiece piękno. Fryzjer wielu gwiazd i znanych twarzy. Jego największa pasja oprócz fryzjerstwa jest motoryzacja.

Rezerwuj - Hubert

Beata

ZAKŁAD WARECKA

Od ponad 20 lat jej żywiołem jest fryzjerstwo. Współpraca z francuskimi salonami nauczyła ja najnowocześniejszych technik stylizacji. Brała udział w wielu projektach telewizyjnych takich jak „Must be the music” oraz pracowała dla Elit Model Look. Mimo ogromnego doświadczenia nie spoczywa na laurach. Pogłębia swoją wiedzę czerpiąc inspiracje z nowych trendów. Do każdej klientki podchodzi indywidualne przez co buduje trwałe relacje. W życiu osobistym uwielbia podróże

Rezerwuj - Beata