Nasi Styliści

ZAKŁAD WARECKA 4/6(Wejście od ulicy Świętokrzyskiej)

Magda

ZAKŁAD WARECKA

W swojej praktyce stosuje metody Vidal Sassoon i regularnie bierze udział w szkoleniach tej marki w Londynie. Na swoim koncie ma również odbywające się przez wiele lat szkolenia we Francji. Współpracowała z najlepszymi zespołami fryzjerów i tworzyła stylizacje podczas takich wydarzeń jak Europejskie Nagrody Filmowe, Elite model look, Kobieta Roku Glamour. Regularnie uczestniczy w sesjach dla Gali, Elle Czy Glamour. Mąż Fryzjerki to jeden z Jej ulubionych filmów, a na pewno to Jej miejsce w Warszawie.

Monika

ZAKŁAD WARECKA

Fryzjerstwo to jej pasja…

Uczestniczka licznych szkoleń krajowych i zagranicznych miedzy innymi we Francji, ponadto 2 lata pracowała w Londyńskich salonach, w których nieustannie rozwijała swój warsztat oraz pogłębiała wiedzę.

Praca przy sesjach telewizyjnych, w teatrze poszerza jej kreatywność. Cechuje ją zaangażowanie i indywidualizm, co można zauważyć w jej pracy z klientem. Każdą fryzurę i koloryzację dopasowuje indywidualnie do sylwetki i osobowości klienta. A pielęgnację włosów stawia zawsze na pierwszym miejscu.

Danka

ZAKŁAD WARECKA

Swoje doświadczenie we fryzjerstwie zdobywała już jako nastolatka. Liczne szkolenia zagraniczne otworzyły ją na nowe trendy w koloryzacji i strzyżeniach. Pasjonują ja głównie nowoczesne i dynamiczne stylizacje. Dba o swój rozwój uczestnicząc w szkoleniach i pokazach. Prywatnie uwielbia taniec i dobre kino.

Hubert

ZAKŁAD WARECKA

Fryzjerstwem zajmuje się od 20 lat. Jest typem perfekcjonisty, fryzury które wykonuje nie są przypadkowe, a precyzja to jego drugie imię. Uczestnik wielu szkoleń: Vidal Sassoon, Toni & Guy oraz Kevin Murphy. Zwolennik naturalnych koloryzacji podkreślających kobiece piękno. Fryzjer wielu gwiazd i znanych twarzy. Jego największa pasja oprócz fryzjerstwa jest motoryzacja.

Beata

ZAKŁAD WARECKA

Od ponad 20 lat jej żywiołem jest fryzjerstwo. Współpraca z francuskimi salonami nauczyła ja najnowocześniejszych technik stylizacji. Brała udział w wielu projektach telewizyjnych takich jak „Must be the music” oraz pracowała dla Elit Model Look. Mimo ogromnego doświadczenia nie spoczywa na laurach. Pogłębia swoją wiedzę czerpiąc inspiracje z nowych trendów. Do każdej klientki podchodzi indywidualne przez co buduje trwałe relacje. W życiu osobistym uwielbia podróże

Mateusz

ZAKŁAD WARECKA

Profesjonalnie zajmuje się fryzjerstwem od 10 lat. Pracuje z pełnym zaangażowaniem czerpiąc radość z tego co robi, a swoim temperamentnem zaraża innych. Jest kreatywny i elastyczny lubi ostre nietuzinkowe cięcia, a odbyte szkolenia między innymi Vidal Sassoon przekłada szczegółowo na każdego swojego klienta. Na swoim koncie ma liczne udziały przy sesjach zdjęciowych i pokazach, oczywiście nieustannie rozwija się w tej dziedzinie biorąc udział w wielu szkoleniach w Polsce jak i za granicą.

Bartek

ZAKŁAD WARECKA

Fryzjerstwem pasjonuje się już od najmłodszych lat, już jako mały chłopiec próbował swoich sił w tej dziedzinie. Liczne szkolenia, pokazy pozwoliły na rozwój pasji. Nie ma dla niego rzeczy nie możliwych, nie lubi monotonii. Uwielbia rożnego rodzaju koloryzacje a także specjalizuje się w strzyżeniach męskich i damskich. Każdy klient jest dla niego wyjątkowy. Nie przestaje podnosić kwalifikacji, po za salonem jest szkoleniowcem w renomowanej firmie.

Kasia

ZAKŁAD WARECKA

Patrycja

ZAKŁAD WARECKA

Stylistka fryzur z wieloletnim doświadczeniem. Jej dewizą jest indywidualne i bardzo profesjonalne podejście do klienta. Potrafi dopasować fryzurę do osobowości i temperamentu każdego klienta. Pasjonatka koloryzacji wielotonowych i pielęgnacji włosów. Perfekcjonistka w każdej dziedzinie fryzjerstwa damskiego i męskiego. Pracowała przy tworzeniu licznych sesji zdjęciowych, pokazach mody i produkcjach telewizyjnych. Jest osobą, która nieustannie zdobywa wiedzę o nowościach i trendach fryzjerskich.