FARBOWANIE AIR TOUCH WARSZAWA

Air Touch Warszawa

Pragniesz mieć idealnie wyglądające, zdrowe włosy, a jednocześnie chcesz zmienić ich kolor? Zależy Ci na naturalnym efekcie, nawet przy dużej zmianie odcienia? Sprawdź naszą nową propozycję i wypróbuj – farbowanie Air touch Warszawa. To nowoczesna technika, która jak sama nazwa wskazuje pozwala osiągnąć naturalny efekt włosów muśniętych powietrzem.

Koloryzacja Air Touch Warszawa w naszych salonach

Air touch to nowa technika, którą oferuje niewiele salonów fryzjerskich. Nasi fryzjerzy posiadają odpowiednie przeszkolenie, dzięki czemu zabieg Air touch Warszawa Warecka i Wilcza – wykonasz w obu naszych salonach. Co ważne jest to nie tylko nowa metoda koloryzacji, ale przede wszystkim na tyle wymagająca, że można ją z powodzeniem wykonać wyłącznie u fryzjera i to w renomowanym salonie fryzjerskim.

Jak wykonujemy farbowanie Air Touch Warszawa salony Warecka i Wilcza?

Nowa metoda Ait touch dla wielu osób jest jeszcze mało znana. W naszych salonach koloryzacja Air touch Warszawa wykonywana jest przez najlepszych specjalistów, którzy mają nie tylko specjalne szkolenie, ale także doświadczenie w tej metodzie. Jak ona przebiega? Kilku etapowo. Na początku farbujemy połowę włosów, dzielimy włosy na nieduże pasma i rozdmuchujemy je suszarką. Następnie nakładana jest farba, ale w taki sposób aby kolory, odcienie ze sobą współgrały i delikatnie się przenikały. Aplikacja odbywa się jednak inaczej niż przy tradycyjnej koloryzacji i wymaga o wiele więcej czasu. Farbowanie Air touch Warszawa Warecka i Wilcza to nowy wymiar koloryzacji!

Air Touch - pytania i odpowiedzi

AIT TOUCH CO TO?

To typ koloryzacji, który charakteryzuje się bardzo naturalnym efektem. Jest to farbowanie oparte o kilka etapów, gdzie pasma poddawane są koloryzacji tak, aby zmiana tonu była naprawdę niewielka i przechodziła delikatnie w kolejne kosmyki.

ILE TRWA APLIKACJA AIR TOUCH?

Farbowanie Airtouch to długi zabieg. Cały proces trwa zazwyczaj między 4, a 6 godzin.

METODA AIRTOUCH – CZY NISZCZY WŁOSY?

Potraktowane koloryzacją Air touch włosy nie ulegają zniszczeniu, szczególnie porównując tę metodę do tradycyjnej zmiany koloru.

AIR TOUCH KOLORYZACJA – JAK CZĘSTO POWTARZAĆ?

Airtouch hair to metoda, która utrzymuje się bardzo długo. Odnawianie Air touch powinno się odbywać co 6 do 8 miesięcy.

REFLEKSY AIRTOUCH ILE SIĘ UTRZYMUJĄ?

Jeżeli nie będziemy jej odświeżać koloryzacja Airtouch utrzymuje się nawet rok bez żadnej ingerencji fryzjera.

AIR TOUCH BLOND – CZY ZABIEG WYKONUJE SIĘ NA BLOND WŁOSACH?

Tak. Farbowanie Air touch z powodzeniem można wykonywać na różnych odcieniach blondu.

CZY MOŻLIWY JEST AIR TOUCH NA CIEMNYCH WŁOSACH?

Oczywiście. Kolor włosów nie ma znaczenia. Efekt Air touch można osiągnąć również na włosach w kolorze ciemnego brązu.

Jaki jest nasz Fryzjer Warszawa Śródmieście?

Mąż Fryzjerki opinie

„Zakład odwiedzam już kolejny sezon. Mieszkam niedaleko, więc trafiłam tu zaraz po otwarciu. Mam dość cienkie włosy, więc zależy mi na fryzurze, która sprawi, że "będzie ich więcej". Zawsze wychodzę zadowolona i pod wrażeniem cięcia, które działa cuda! Polecam wszystkim, którzy chcą się czuć dobrze we własnych włosach :-)”
„Zawsze będąc w Warszawie zajeżdżam do zakładu Mąż Fryzjerki. Jestem zawsze miło obsłużony, dostaję swoją ulubioną kawę, ale przede wszystkim zostaję genialnie ostrzyżony. Zawsze moge wyjść z zakładu czując się wspaniale i nigdy nie czuje kłująych włosów pod koszulą. Bardzo dziękuję za solidność i profesjonalizm.”
„Jestem zachwycona, przemiłą profesjonalną obsługą. Jestem bardzo zadowolona z cięcia, które nadało mojej fryzurze dobry kształt i lekkość.”
„Bardzo miła i profesjonalna obsługa, świetne cięcie, jestem pod wrażeniem obsługi klienta.”
„Jestem mile zaskoczona, do zakładu MĄŻ FRYZJERKI zabrała mnie koleżanka. Obie robiłyśmy koloryzację i mam wrażenie że to najmocniejsza strona tego właśnie zakładu. Gorąco polecam, warto!”
„Długo szukałem dobrego fryzjera i znalazłem na ul. Wilczej 26. Można liczyć na fachową i dobrą poradę fryzjera. Jestem bardzo zadowolony, perfekcyjne cięcie.”