MARKI

Schwarzkopf

Together. A passion for hair.

FIBRE CLINIX REPTIDE

REPAIR BOOSTER

FIBRE CLINIX pH 4.5

COLOR BOOSTER

FIBRE CLINIX HYALURONIC

MOISTURE BOOSTER

FIBRE CLINIX COLLAGEN

VOLUME BOOSTER

FIBRE CLINIX KERATIN

SMOOTH BOOSTER

FIBRE CLINIX

MASQUE TRIBOND

FIBRE CLINIX

MASQUE TRIBOND

FIBRE CLINIX

SHAMPOOING TRIBOND

Technologia BC Fibre Clinix

Najbardziej skuteczna technologia naprawcza*

Wielokrotne zabiegi chemiczne lub mechaniczne mogą negatywnie wpływać na kondycję włosów, osłabiając ich wewnętrzną i zewnętrzną strukturę i powodując, że włosy stają się porowate, matowe i łamliwe, a także słabe.

BC Fibre Clinix to kamień milowy w dziedzinie odbudowy włosów dzięki mega spersonalizowanym usługom salonowym dostosowanym do potrzeb każdego rodzaju włosów.

RECEPTURA Oferuje

  1. Technologię Triple Bonding
  2. Technologię C21
  3. Możliwości maksymalnej personalizacji
Jaki jest nasz Fryzjer Warszawa Śródmieście?

Mąż Fryzjerki opinie

„Zakład odwiedzam już kolejny sezon. Mieszkam niedaleko, więc trafiłam tu zaraz po otwarciu. Mam dość cienkie włosy, więc zależy mi na fryzurze, która sprawi, że "będzie ich więcej". Zawsze wychodzę zadowolona i pod wrażeniem cięcia, które działa cuda! Polecam wszystkim, którzy chcą się czuć dobrze we własnych włosach :-)”
„Zawsze będąc w Warszawie zajeżdżam do zakładu Mąż Fryzjerki. Jestem zawsze miło obsłużony, dostaję swoją ulubioną kawę, ale przede wszystkim zostaję genialnie ostrzyżony. Zawsze moge wyjść z zakładu czując się wspaniale i nigdy nie czuje kłująych włosów pod koszulą. Bardzo dziękuję za solidność i profesjonalizm.”
„Jestem zachwycona, przemiłą profesjonalną obsługą. Jestem bardzo zadowolona z cięcia, które nadało mojej fryzurze dobry kształt i lekkość.”
„Bardzo miła i profesjonalna obsługa, świetne cięcie, jestem pod wrażeniem obsługi klienta.”
„Jestem mile zaskoczona, do zakładu MĄŻ FRYZJERKI zabrała mnie koleżanka. Obie robiłyśmy koloryzację i mam wrażenie że to najmocniejsza strona tego właśnie zakładu. Gorąco polecam, warto!”
„Długo szukałem dobrego fryzjera i znalazłem na ul. Wilczej 26. Można liczyć na fachową i dobrą poradę fryzjera. Jestem bardzo zadowolony, perfekcyjne cięcie.”