Koloryzacja ombre – Warszawa

Ombre hair to jeden z wielu trendów, jaki oferuje współczesna koloryzacja włosów. Na czym polega ta metoda farbowania? Mówiąc najprościej – na subtelnym, stopniowym rozjaśnieniu włosów w kierunku końcówek o kilka tonów. Tak wykonane cieniowanie doda Twojej twarzy blasku i sprawi, że fryzura nabierze wyjątkowej dynamiki. Każdy ruch głową sprawi, że kosmyki będą połyskiwały w słońcu, a Ty będziesz się cieszyła „trójwymiarowym” efektem.

Ombre

Umów się na ombre w naszym salonie

Dobre wykonanie ombre hair wcale nie jest tak proste, jak może się wydawać. Istotne jest zachowanie odpowiedniego balansu między kolorem bazowym (tym, który znajduje się u nasady głowy) a kolorem końcówek – tak, aby fryzura nabrała dziewczęcego blasku i finezji, a proces rozjaśniania był bezpieczny i nie uszkodził Twoich kosmyków. Jeżeli zależy Ci na tym, aby rezultat prac fryzjera był zgodny z Twoimi marzeniami – nie ryzykuj. Powierz swoje włosy w ręce naszych ekspertów.

Pamiętaj: my nie uznajemy kompromisów, gdy chodzi o jakość kosmetyków. Dlatego każda koloryzacja ombre jest wykonywana profesjonalnymi, bezpiecznymi dla Twoich włosów preparatami. Już teraz umów się na wizytę!

Stylista fryzur z salonu Mąż Fryzjerki:

  • przeanalizuje stan Twoich włosów – oceniając, czy rozjaśnianie metodą ombre nie zaszkodzi im,
  • pomoże dobrać idealny poziom rozjaśnienia – bez względu na to, czy marzysz o delikatnych refleksach czy bardzo wyrazistym ombre hair,
  • dobierze styl i charakter uczesania do Twojego typu urody, osobowości oraz stylu bycia – tak, byś cieszyła się spektakularnym efektem, o jakim marzysz.