PROFESJONALNY FRYZJER DLA DZIECI WARSZAWA

Fryzjer dziecięcy Warszawa

Wśród usług dostępnych w naszych salonach znajdziecie również usługi fryzjerskie dla swoich pociech. Fryzjer dla dzieci Warszawa Śródmieście w zakładach Warecka i Wilcza to indywidualne podejście i najwyższa jakość obsługi. Każdy nasz mały Klient podczas wizyty w naszym salonie czuje się wyjątkowo. Strzyżenie dziecięce może przebiegać różnie, w zależności od nastawienia i humoru małego człowieka. Nie mniej mamy doświadczenie i odpowiednie podejście, które nawet najmniej pozytywną postawę potrafi przeistoczyć w idealne strzyżenie dziecięce i pełną uśmiechu buzię po wykonanej usłudze. Fryzjer dla dzieci Warszawa – sprawdź opinie zadowolonych rodziców i usatysfakcjonowanych dzieci, które z przyjemnością wracają do nas na kolejne wizyty!

Fryzjer dziecięcy krok po kroku w salonach Mąż Fryzjerki

Na początku wizyty nasz fryzjer dla dzieci Warszawa Warecka lub Wilcza przeprowadzi wywiad z rodzicem i dopyta malucha o jego wymarzoną fryzurę. Potem szczegółowo omówi każdy etap i wyjaśni na czym polega strzyżenie dziecięce. Gdy dziecko zacznie się niecierpliwić nasi styliści zainteresują je rozmową, aby te kilka chwil na fotelu fryzjerskim kojarzyły się wyłącznie z ciekawymi, nowymi przeżyciami oraz nową, modną fryzurką!

Fryzjer dziecięcy - pytania i odpowiedzi

FRYZJER DZIECIĘCY – JAK PRZYGOTOWAĆ DZIECKO DO WIZYTY U FRYZJERA?

Gdy fryzjer dla dziecka zostanie już wybrany, warto przyprowadź pociechę do salonu fryzjerskiego jeszcze przed umówioną wizytą. To bardzo dobre rozwiązanie, aby fryzjer dziecięcy zapoznał malucha z nowym miejscem i chwilę opowiedział co będzie się działo podczas strzyżenia.

JAK WYGLĄDA WIZYTA U FRYZJERA DZIECIĘCEGO?

Strzyżenie dziecięce nieróżni się zbytnio od normalnego. Podczas gdy fryzjer dziecięcy obcina włosy warto, aby rodzic był obok i starał się dziecko zająć rozmową. Jednocześnie bardzo ważne jest także podejście samego stylisty, aby swoją osobą, rozmową i tłumaczeniem tego co robi krok po kroku zyskał sympatię małego Klienta. Fryzjer dla dziecka w salonie Mąż Fryzjerki to odpowiednie podejście i sympatyczna atmosfera dla dzieci i rodziców.

KIEDY PIERWSZE STRZYŻENIE DZIECKA?

Strzyżenie dziecięce powinno odbywać się wtedy, kiedy rodzice uznają że to dobry czas. Każde dziecko jest inne i porost włosów na głowie odbywa się w zróżnicowanym tempie. Odpowiedni termin pierwszej wizyty u fryzjera dziecięcego to czas, kiedy rodzice uznają to za stosowne!

ILE KOSZTUJE FRYZJER DLA DZIECI?

Dobry fryzjer dziecięcy to koszt między 79, a 150 zł. To ile dokładnie będzie kosztować strzyżenie dziecka uzależnione jest od ilości włosów oraz skomplikowania cięcia.

Jaki jest nasz Fryzjer Warszawa Śródmieście?

Mąż Fryzjerki opinie

„Zakład odwiedzam już kolejny sezon. Mieszkam niedaleko, więc trafiłam tu zaraz po otwarciu. Mam dość cienkie włosy, więc zależy mi na fryzurze, która sprawi, że "będzie ich więcej". Zawsze wychodzę zadowolona i pod wrażeniem cięcia, które działa cuda! Polecam wszystkim, którzy chcą się czuć dobrze we własnych włosach :-)”
„Zawsze będąc w Warszawie zajeżdżam do zakładu Mąż Fryzjerki. Jestem zawsze miło obsłużony, dostaję swoją ulubioną kawę, ale przede wszystkim zostaję genialnie ostrzyżony. Zawsze moge wyjść z zakładu czując się wspaniale i nigdy nie czuje kłująych włosów pod koszulą. Bardzo dziękuję za solidność i profesjonalizm.”
„Jestem zachwycona, przemiłą profesjonalną obsługą. Jestem bardzo zadowolona z cięcia, które nadało mojej fryzurze dobry kształt i lekkość.”
„Bardzo miła i profesjonalna obsługa, świetne cięcie, jestem pod wrażeniem obsługi klienta.”
„Jestem mile zaskoczona, do zakładu MĄŻ FRYZJERKI zabrała mnie koleżanka. Obie robiłyśmy koloryzację i mam wrażenie że to najmocniejsza strona tego właśnie zakładu. Gorąco polecam, warto!”
„Długo szukałem dobrego fryzjera i znalazłem na ul. Wilczej 26. Można liczyć na fachową i dobrą poradę fryzjera. Jestem bardzo zadowolony, perfekcyjne cięcie.”