Nasi Styliści

ZAKŁAD WILCZA 26

Magda

ZAKŁADY WILCZA I WARECKA

W swojej praktyce stosuje metody Vidal Sassoon i regularnie bierze udział w szkoleniach tej marki w Londynie. Na swoim koncie ma również odbywające się przez wiele lat szkolenia we Francji. Współpracowała z najlepszymi zespołami fryzjerów i tworzyła stylizacje podczas takich wydarzeń jak Europejskie Nagrody Filmowe, Elite model look, Kobieta Roku Glamour. Regularnie uczestniczy w sesjach dla Gali, Elle Czy Glamour. Mąż Fryzjerki to jeden z Jej ulubionych filmów, a na pewno to Jej miejsce w Warszawie.

Rezerwuj - Magda

Sylwia

ZAKŁAD WILCZA

Pełna pasji twórczej z dużą wyobraźnia. Głównym jej atutem jest umiejętność wykreowania fryzury na najwyższym poziome. Odbyła szkolenia w Polsce jak i za granicą, ponadto regularnie bywa na pokazach, z których czerpie inspiracje w codziennej pracy. Stawia na indywidualizm i perfekcyjność, wie że trafny dobór koloru przesądza o jej sukcesie a to jest głównym celem aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Rezerwuj - Sylwia

Mateusz

ZAKŁAD WILCZA

Profesjonalnie zajmuje się fryzjerstwem od 10 lat. Pracuje z pełnym zaangażowaniem czerpiąc radość z tego co robi, a swoim temperamentnem zaraża innych. Jest kreatywny i elastyczny lubi ostre nietuzinkowe cięcia, a odbyte szkolenia między innymi Vidal Sassoon przekłada szczegółowo na każdego swojego klienta. Na swoim koncie ma liczne udziały przy sesjach zdjęciowych i pokazach, oczywiście nieustannie rozwija się w tej dziedzinie biorąc udział w wielu szkoleniach w Polsce jak i za granicą.

Rezerwuj - Mateusz

Arek

ZAKŁAD WILCZA

Trafny dobór koloru, stylu uczesania oraz sposob strzyżenia przesądza o jego sukcesie, charakteryzują go odważne koloryzacje oraz nietuzinkowe cięcia, lubi tez klasykę, świetnie się też czuje w cięciach awangardowych. Arkadiusza wyróżnia niesamowite poczucie humoru a swoją aurą potrafi zarazić nie tylko współpracowników ale również klientów. Człowiek orkiestra i wirtuoz nożyczek w jednym. Nie boi się wprowadzać zdecydowanych zmian wizerunku gdyż nie znosi nudy, częste szkolenia, pokazy, wydarzenia branżowe są dla niego. Prawdziwy młody talent.

Rezerwuj - Arek