Koloryzacja sombre – Warszawa

Koloryzacja, która sprawia, że Twoje włosy wyglądają niczym muśnięte słońce i nabierają „przestrzennego” charakteru? Na tym właśnie polega magia sombre. Jeśli więc chcesz nieco odświeżyć kolor na swojej głowie i zależy Ci na naturalnym, dziewczęcym i bardzo modnym efekcie – farbowanie włosów tą metodą jest doskonałym pomysłem. Umów się na wizytę do Męża Fryzjerki – nasi specjaliści sprawią, że na Twojej głowie zagości fryzura niczym z hollywoodzkiego filmu!

Sombre

Sombre, czyli co?

Nazwa „sombre” nawiązuje do francuskiego słowa, które oznacza „ciemny”, ale często jest interpretowana również jako skrót od wyrażenia „soft ombre”, a więc „delikatne ombre”. Słowo „delikatny” zdaje się być tu kluczem, bo refleksów, które wyczaruje na Twojej głowie fryzjer możesz nie dostrzec na pierwszy rzut oka. Gdy jednak lekko poruszysz głową, przekonasz się, jak pięknie mienią się na niej subtelne refleksy. Za każdym razem będą wyglądały nieco inaczej!

Marzysz o idealnym sombre na głowie? Już dziś umów się na wizytę u naszego stylisty fryzur w dogodnym dla siebie terminie.

Koloryzacja sombre:

  • jest możliwa do wykonania na niemal każdych włosach – bez względu na ich długość i kolor,
  • pozwala uzyskać naturalny i bardzo modny efekt, który podkreśla Twoje naturalne piękno,
  • jest bezpieczna dla Twoich kosmyków – zwłaszcza, gdy wykonują ją eksperci w naszym salonie, sięgając po najwyższej klasy profesjonalne preparaty do koloryzacji.