Showpony Professional

Showpony Professional to australijska firma, która specjalizuje się w najnowocześniejszych technikach przedłużania i zagęszczania włosów. W ofercie marki, poza pasmami przeznaczonymi do przedłużania włosów, znaleźć można również kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji włosów.

Przed i Po

W ofercie Showpony Professional dostępne są pasma dedykowane do permanentnego przedłużania włosów: Slimline Tapes, Skin Weft Tapes, Weft Hair Extensions, oraz rozwiązania przeznaczone do przedłużania typu Clip-In.

Szampon utrzymujący

Szampon Showpony Maintenance nie zawiera tłuszczy i silikonu. Idealnie skomponowany do użycia na włosach przedłużonych od Showpony, gwarantuje utrzymanie trwałego przedłużenia do 4-6 tygodni.

Odżywka wzmacniająca i nabłyszczająca

Odżywka Showpony Strength and Shine nie zawiera tłuszczy i silikonu. Stworzona specjalnie, by chronić i nabłyszczać włosy przedłużone od Showpony oraz zabezpieczać utrzymanie trwałego przedłużenia przez 4-6 tygodni.

Produkty do pielęgnacji

W ofercie Zakładów Mąż Fryzjerki posiadamy produkty do pielęgnacji włosów doczepianych. Jeśli jesteś zainteresowana zakupem produktów, prosimy o kontakt z salonem. Produkty są również dostępne w salonach Mąż Fryzjerki.