„Pielęgnacja włosów nie musi być skomplikowana,po prostu musi działać”

– DYREKTOR KREATYWNY, JOEY SCANDIZZO –

HISTORIA ELEVEN AUSTRALIA


Markę Eleven Australia stworzył słynny stylista fryzur Joey Scandizzo i fotograf Andrew O’Toole. Już zaraz po debiucie w 2011 roku, kosmetyki Eleven Australia zyskały rzesze fanek. Pytany o tajemnicę błyskawicznego sukcesu Scandizzo tłumaczył, że jego szampony i odżywki są po prostu skuteczne. Z pewnością nie bez znaczenia były też ich receptury pełne naturalnych składników. Poza tym produkty nie są testowane na zwierzętach, czego potwierdzeniem jest znak cruelty free widniejący na opakowaniach, nadawany przez organizację PETA.

JOEY SCANDIZZO


Trzykrotny zwycięzca nagrody „Fryzjer Roku” w Australii. Joey wie czego oczekują konsumenci i czego potrzebują fryzjerzy. Bierze udział w każdej fazie testowej produktu Eleven Australia zanim trafi ona na rynek.

ANDREW O’TOOLE


Jest fotografem o międzynarodowej sławie oraz laureatem australijskiej nagrody „Fotograf Roku”. Jako jeden z dyrektorów kreatywnych marki Eleven Australia, Andrew jest wpisany w wizerunek marki. Tym samym jest bardzo ekscytujący dla innych fryzjerów, ale też interesujący dla konsumentów.