Nasi Styliści

ZAKŁAD WILCZA 26

Magda

ZAKŁADY WILCZA I WARECKA

W swojej praktyce stosuje metody Vidal Sassoon i regularnie bierze udział w szkoleniach tej marki w Londynie. Na swoim koncie ma również odbywające się przez wiele lat szkolenia we Francji. Współpracowała z najlepszymi zespołami fryzjerów i tworzyła stylizacje podczas takich wydarzeń jak Europejskie Nagrody Filmowe, Elite model look, Kobieta Roku Glamour. Regularnie uczestniczy w sesjach dla Gali, Elle Czy Glamour. Mąż Fryzjerki to jeden z Jej ulubionych filmów, a na pewno to Jej miejsce w Warszawie.

Sylwia

ZAKŁAD WILCZA

Pełna pasji twórczej z dużą wyobraźnia. Głównym jej atutem jest umiejętność wykreowania fryzury na najwyższym poziome. Odbyła szkolenia w Polsce jak i za granicą, ponadto regularnie bywa na pokazach, z których czerpie inspiracje w codziennej pracy. Stawia na indywidualizm i perfekcyjność, wie że trafny dobór koloru przesądza o jej sukcesie a to jest głównym celem aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Emilka

ZAKŁAD WILCZA

Jej przygoda z fryzjerstwem nie jest przypadkowa, od najmłodszych lat pragnęła spełniać się w tym zawodzie. Każdy dzień utwierdza ją w tym zamiłowaniu oraz pasji. W codziennej pracy ceni możliwość rozwoju, zdobywa doświadczenie inspirując się pracą całego naszego zespołu. Fryzurą pragnie podkreślić styl każdego klienta. W swojej pracy ceni naturalność i nieprzerysowanie. Przywiązuje ogromną wagę do pielęgnacji włosów oraz ich kondycji.

Arek

ZAKŁAD WILCZA

Trafny dobór koloru, stylu uczesania oraz sposob strzyżenia przesądza o jego sukcesie, charakteryzują go odważne koloryzacje oraz nietuzinkowe cięcia, lubi tez klasykę, świetnie się też czuje w cięciach awangardowych. Arkadiusza wyróżnia niesamowite poczucie humoru a swoją aurą potrafi zarazić nie tylko współpracowników ale również klientów. Człowiek orkiestra i wirtuoz nożyczek w jednym. Nie boi się wprowadzać zdecydowanych zmian wizerunku gdyż nie znosi nudy, częste szkolenia, pokazy, wydarzenia branżowe są dla niego. Prawdziwy młody talent.

Karolina

ZAKŁAD WILCZA

Młoda ambitna artystyczna dusza, dla której moda w sztuce pozwala rozwijać swoje umiejętności. Swoje pomysły czerpie ze sztuki, natury a nawet architektury. W wolnym czasie wspaniale realizuje się malująć obrazy farbą olejną. Nieustannie podnosi kwalifikacje w najlepszych akademiach w kraju i za granicą. VIDAL SASSOON, PIVOT POINT. Współpracuje przy wielu projektach modowych i w świecie artystycznym.