Kolorowy zawrót głowy – z Olaplex to możliwe!

olaplexWiększość klientek i klientów salonów fryzjerskich wzbrania się przed radykalnymi zmianami koloru włosów z obawy o osłabienie ich kondycji. Obawy te były całkowicie uzasadnione w czasach, kiedy nie znaliśmy jeszcze Olaplex’u.

Olaplex to innowacyjna metoda pielęgnacji włosów, która skutecznie zapobiega osłabieniu struktury włosa podczas inwazyjnych zabiegów stylizacyjnych, takich jak koloryzacja, dekoloryzacja oraz trwała.

Wysoką skuteczność pielęgnacja Olaplex zawdzięcza substancją aktywnym, które wnikają głęboko w strukturę włosa i – w odróżnieniu od innych preparatów – nie wypłukują się podczas kolejnych myć. Dzięki temu włosy poddane kuracji odzyskują zdrowy i piękny wygląd oraz swój naturalny blask. Stosując Olaplex regularnie możesz zapomnieć o matowych, suchych i łamliwych włosach oraz rozdwajających się końcówkach, nawet po intensywnej dekoloryzacji.

Warszawa – najlepsza pielęgnacja włosów w Stolicy

W trosce o jak najlepszą kondycję włosów Naszych Klientek i Klientów pielęgnację Olaplex oferujemy jako uzupełnienie każdego zabiegu stylizacji włosa. To daje nam pewność, że ingerencja wykonywanych w naszym salonie stylizacji – koloryzacji, dekoloryzacji i trwałych – w strukturę włosa jest ograniczona do absolutnego minimum.

Zależnie od potrzeb zabieg Olaplex możemy również wykonać jako odrębną usługę pielęgnacji. Do skorzystania z zabiegu zachęcamy przede wszystkim osoby borykające się z problemem zniszczonych i osłabionych włosów oraz osoby planujące radykalne zmiany stylizacyjne.